SK | EN | DE

Profil spoločnosti

Spoločnosť SMZ Kunová Teplica, s.r.o. má dlhoročnú tradíciu v strojárenskej výrobe a v zlievarenstve. Výrobný program firmy je zameraný na zákazkovú výrobu oceľových konštrukcií a zvárencov, na metalurgickú výrobu odliatkov a na mechanické opracovanie dielcov.

Produkty firmy sa predávajú na tuzemskom, i  zahraničnom trhu. Podiel exportu na tržbách je približne 70%. Výrobky sú dodávané do rôznych priemyselných odvetví.

Vedľa priemyselnej produkcie SMZ Kunová Teplica, s.r.o. ponúka širokú škálu klasických parkových lavíc, štýlových liatinových kvetináčov, kandelábrov, ozdobných zábradlí a stĺpikov. Tieto výrobky sú výnimočné nielen v historických častiach miest a záhradných reštauráciách, ale aj v súkromných záhradách, či na terasách.

Hlavným cieľom spoločnosti je zvyšovanie spokojnosti svojich zákazníkov a zároveň zlepšovanie pozícii na trhu. Tieto ciele chceme dosiahnuť s modernizáciou výrobných zariadení a procesov, so zvýšenou efektívnosťou v energetike a s nepretržitou koncentráciou na kvalitu.
Stiahnúť brožúru